אודות החברה

בעידן של צפיפות תשתיות עקב צפיפות אוכלוסין, מחד, ואוזלת ידה של המדינה, מאידך, אנו נאלצים להגן על עצמנו מפני מקורות קרינה חשמליים ואלקטרו מגנטיים. מקורות קרינה אלו מקיפים אותנו בבית, במשרד ואפילו במקומות הבילוי והפנאי, אך האזרח לבדו לא יכול לאתר אותן או להתגונן מהן. רק בדיקות קרינה מקצועיות, הנערכות על ידי מומחים, יכולות לחשוף את מקורות הקרינה שסובבות אותנו כמו גם לספק פתרונות מיגון הולמים.

אנו בחברת 'Lagal' מאמינים כי אין הכרח להשלים עם מקורות קרינה מייננת בחיי היום היום, וקוראים לך לקחת אחריות ולדאוג לאיכות חייך ולאיכות חיי ילדיך!!!

את חברת 'Lagal' הקמנו כאשר זיהינו צורך הולך וגובר באיתור מקורות קרינה בלתי מיינת ולא פחות חשוב מכך כאשר התגלה צורך ממשי במתן פתרונות מיגון ממקורות הקרינה השונים.

שירותים

אנו בחברת 'Lagal' מספקים את השירותים הבאים:

  • בדיקות השדה המגנטי בתדר רשת החשמל – E.L.F
  • בדיקות קרינה סלולארית – R.F
  • מיגון מפני קרינה סלולארית– R.F
  • מיגון מפני שדות מגנטיים בתדר רשת החשמל – E.L.F

אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מגוון רחב של לקוחות: הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר המוסדי, הציבורי והעסקי, והם יודעים שכאשר הם בוחרים בפתרונות המיגון של 'Lagal', הם בוחרים בחיים טובים יותר, איכותיים יותר וארוכים הרבה יותר.

פתרונות מתקדמים בסטנדרטים גבוהים

הסגל המקצועי מונה מומחים מהשורה הראשונה בישראל, המחויבים ליושרה, אמינות, מהימנות ולערכי הסביבה והאדם. החברה מורשית על ידי המשרד להגנת הסביבה, ופועלת על פי הסטנדרטים המחמירים ביותר.

בבואנו לבצע בדיקות או מיגון לקרינה ולשדה המגנטי, אנו בוחנים את כל ההיבטים הרלוונטיים, החל מההיבט ההיבט הטכנולוגי ועד להיבט ההנדסי. כיאה לחברה מובילה בתחום הקרינה הסביבתית, אנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים וההתפתחויות בתחום, והסגל המקצועי עובר הכשרות מקצועיות תקופתיות.

הציוד שברשותנו נחשב לחזית הטכנולוגיה ופתרונות המיגון שאנו מציעים לקהל לקוחותינו הוכחו כיעילים ביותר!

המטרה שתמיד ניצבת לנגד עינינו היא להעניק ללקוחותינו סביבת חיים בטוחה ואיכותית, עד כמה שאפשר נטולה מקרינות וזיהומים חשמליים ואלקטרומגנטיים.

לקבלת מידע נוסף, התקשרו עכשיו: 03-6776606

 

ליצירת קשר ומידע נוסף

callus23

או מלאו את הטופס הבא:

יש למלא את השדות הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
אימייל (*)
יש למלא כתובת מייל.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
הערות
(*) שדות חובה למילוי