בדיקות קרינה E.L.F

מדידות קרינה E.L.F הן מדידות מרשת החשמל. פירושן הוא בדיקת השדה המגנטי שמקורו בקווי מתח גבוהים ונמוכים, לוחות חשמל, חדרי שנאים, פסי צבירה וחימום תת-רצפתי.

אנחנו מבצעים את מדידות קרינה E.L.F בכל מקום אליו נידרש, לרבות מוסדות, בתים פרטיים, מפעלים, משרדים ומבנים ציבוריים.

הדעה הרווחת היא שקרינה מאנטנות סלולריות המבוססת על תדרי רדיו מסוכנת ושכיחה יותר מקרינה מרשת החשמל אולם העובדות מצביעות על ההיפך – קרינה מרשת החשמל שכיחה יותר ולכן, עלולה להיות מסוכנת יותר.

על מה אנחנו מדברים?

בעולם:

הארגון הבינלאומי לחקר הסרטן (IARC) קבע כי מתקני חשמל החושפים את הציבור לאורך זמן לשדה מגנטי העולה על 2 מיליגאוס הינם "גורם אפשרי לסרטן"

ואצלנו:

המשרד להגנת הסביבה ממליץ שמתקני חשמל יתוכננו ויפעלו בהתאם לעקרון הזהירות המונעת, זאת על מנת להפחית את רמות הקרינה של השדות המגנטיים אליהם נחשף הציבור בישראל ממרכיבים שונים של רשת החשמל.

למרות ההמלצה המפורשת של המשרד להגנת הסביבה, אין באמת פיקוח מוסדר ורציף של רמות הקרינה מרשת החשמל.

האם אתם רוצים לקחת את הסיכון?

אין לכם יכולת לדעת במדויק את רמות הקרינה במקום בו אתם נמצאים. האם אתם בטוחים שילדכם השוהה בגן הילדים אינו חשוף לקרינה מסוכנת? האם אתם יודעים מה מתרחש בתוך קירות ביתכם?

אנחנו ממליצים שתזמינו בדיקה מקצועית שתיתן לכם אבחנה מדויקת ומהימנה באשר לרמת הקרינה במקומות בהם אתם ובני משפחתכם שוהים. כך תוכלו להיות בטוחים שאינכם חשופים לקרינה מסוכנת.

השקט הנפשי שלך נמצא אצלנו

בגלל הידע – אנשינו הם מומחים לקרינה ובעלי הסמכה למדידות מהמשרד להגנת הסביבה. אנחנו דואגים להופיע בכנסים להתעדכן במחקרים ובמסקנות חדשות בתחום המתפתח של הקרינה.

בגלל האמינות – יש לנו את כל ההיתרים הנדרשים מהמשרד להגנת הסביבה על מנת לתת לכם את הדו"ח המקיף והמקצועי ביותר בנוגע לקרינה מרשת החשמל. יתרה מכך, טובתו של הלקוח תמיד נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו ואנו אף פעם לא עובדים עם גופים עמם קיים חשש לאינטרס כפול.

בגלל המכשור – יש ברשותנו ציוד ייעודי ומתקדם אשר מאתר מוקדי קרינה חיצוניים ואף פנימיים. שום גורם קרינה לא מסתתר מהמכשור המשוכלל שלנו.

בגלל הפתרון – במידה ואכן מתגלה חריגה ברמת הקרינה המומלצת, המומחים שלנו ייתנו לכם פתרון מקצועי ומקיף שיוריד את רמת הקרינה וימגן אתכם.

אתם מוזמנים להתייעץ אתנו.

אנחנו כאן, בשבילכם, לכל שאלה או בעיה: 03-6776606

 

ליצירת קשר ומידע נוסף

callus23

או מלאו את הטופס הבא:

יש למלא את השדות הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
אימייל (*)
יש למלא כתובת מייל.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
הערות
(*) שדות חובה למילוי