בדיקות קרינה R.F

בדיקות קרינה R.F הן בדיקות המתייחסות לקרינה סלולרית מתדרי רדיו. אנחנו, בחברת 'Lagal', מבצעים מדידותR.F לקרינה אלקטרו-מגנטית מאנטנות סלולאר, אנטנות מיקרוגל, מתקני גישה אלחוטיים, חדרי שרתים, חדרי תקשורת, מודמים אלחוטיים, נתבים, תחנות רדיו, תחנות שידור שונות בתחום תדרי הרדיו.

היכן טמונה הקרינה?

בישראל קיימות כ-24,000 אנטנות סלולריות הפולטות קרינה אלקטרומגנטית בלתי-מייננת מה שהופך אותה לאחת מהמדינות המרושתות ביותר בעולם מבחינת תדרי רדיו.

באותה נשימה, זה הופך את ישראל לאחת המדינות היותר החשופות לקרינה סלולארית.

הוסיפו לכך את העובדה כי לחברות הסלולאר יש אינטרס מובהק שלא לדווח על כל חריגה ברמת הקרינה ותקבלו את הסיבה העיקרית מדוע נוצר הכרח לבצע בדיקה מקיפה, מקצועית ואמינה של רמת קרינה מאנטנות סלולאר באזור שלכם.

פועלים על פי התקן הבינלאומי

ההמלצות לתקן הבינלאומי נקבעו ע"י ICNRP שהיא הועדה בינלאומית להגנה מקרינה בלתי מייננת, על סמך מחקרים מדעיים שבהם נבדקה יכולת הספיגה של קרינה בגוף האדם בתדרים שונים.

על סמך הממצאים הרפואיים נקבעו רמות סף לצפיפות הספק הקרינה בתחום ה-R.F על מנת למנוע נזק תרמי לבני אדם. רמות סף אלו תלויות בתדירות הקרינה ונקראות רמות סף בריאותי.

בישראל נקבעו רמות סף סביבתי הנגזרות מרמות הסף הבריאותי הבינלאומי על ידי המשרד להגנת הסביבה. כל חריגה מרמות הסף הללו ממש לא מומלצות ע"י המשרד להגנת הסביבה.

אנחנו באים לעזרתכם!

כפי שראיתם, מדובר בתחום סבוך ומורכב. רק צד אובייקטיבי ומקצועי יכול לגלות לכם את רמות הקרינה במקום בו אתם שוהים.

אנחנו, בחברת 'Lagal', מעמידים לרשותכם את מיטב המומחים ואת הציוד הייעודי והמשוכלל ביותר לטובת מדידות קרינה R.F.

המדידות שלנו פועלות בשני נתיבים מקבילים:

  • כיסוי שטח בדיקה מקסימאלי שמעבר לו הסכנה מקרינה ממוזערת ממש למינימום.
  • גילוי כל מקורות הקרינה, הן החיצוניים, והן הפנימיים - ידוע כי חברות סלולאר נוטות להחביא אנטנות במבנים נסתרים. אנחנו נגלה אותם באמצעות המכשור המדויק והמשוכלל שלנו.
img_1264


מה עוד אנחנו מציעים לכם?

  • דו"ח מיידי – לא צריכים לחכות לתוצאות, המכשור שלנו יפלוט את הנתונים בו במקום.
  • חבילת פתרונות מיגון במקרה של חריגות קרינה – יישום מהיר ומקצועי של המלצות המיגון כדי שלא תהיו חשופים אף לא רגע אחד נוסף.
  • המשך התקשרות רציפה - אנחנו מאמינים ביצירת קשר אישי עם הלקוחות. מדידות נוספות יוודאו כי אתם ממשיכים ליהנות מסביבה נקייה.

התקשרו אלינו לייעוץ.

אנחנו כאן בשבילכם - 03-6776606

 

ליצירת קשר ומידע נוסף

callus23