בדיקת קרינה אלקטרומגנטית

היום, כשהטכנולוגיה זמינה, האפשרויות הן רבות והיכולות הנלוות הן בלתי נגמרות, אנו יכולים לחשוב ולהקדיש מחשבה רבה גם לסכנות הנלוות לכל הטוב הזה. אנו מעוניינים לתת את הטוב ביותר לבני ביתנו, ולהגן עליהם מכל רע, אך לפעמים גם הטכנולוגיות התמימות לכאורה, הנוחות ביותר, הן אלו שיכולות גם הכי לסכן אותנו, ולכן חשוב לדעת כיצד להיערך כראוי.

קרינה אלקטרומגנטית הינה אחת הסכנות הברורות העולות משימוש במכשירים כה רבים אשר אנו לא יכולים לדמיין את חיינו בלעדיהם, וניתן להגדירה כמעין הפרעה הרמונית בשדה חשמלי, המתפשטת במרחב. בדיקת קרינה אלקטרומגנטית מקצועית צריכה לכלול התייחסות גם לקרינה הנפלטת מרשת החשמל ((ELF ומגיעה אלינו דרך תיבות חשמל, פסי מתח, חדרי שנאים ובגנראטורים. אך כמו כן צריכה לכלול התייחסות ובדיקה גם לקרינה סלולארית וקרינה של תדרי רדיו אשר מגיעים ממקומות רבים החל מהראוטר (הנתב) בו אנו משתמשים לחיבור האינטרנט בבית, דרך הטלפון הסלולרי, המיקרוגל הביתי ואפילו דרך הטלפון האלחוטי של הבית, שלעתים נראה כברירה הפחות מזיקה לתקשורת מבין יתר אפשרויות התקשורת הקיימות בימינו.

בדיקה נכונה לחיים נכונים
בדיקה נכונה מטעם מומחים אמיתיים לבדיקות קרינה אלקטרומגנטיות, היא הפעולה הנכונה והחשובה ביותר כשאנו נכנסים לבית חדש, דירה חדשה, משרד חדש ובכלל חשוב לעשות זאת לפחות פעם אחת בבתינו בכלל. הבדיקה עצמה נערכת בשתי רמות עיקריות: התמקדו ובחינה של קרינה בלתי מייננת הנפלטת ממכשירים סלולאריים, אנטנות סלולארית, נתבים ורשתות תקשורת ביתיות (RF) החובה היא עלינו לבדוק את הדברים הללו לעומק, להצביע ולזהות סכנות קיימות. לחפש מקורות אפשריים ליצירת קרינה מסוכנת ממכשירים אלו.  לעיתים בזמן הבדיקה, ניתן לגלות ולראות מקורות לקרינה כזו הנפלטים ממקומות שלא חשבנו עליהם קודם לכן, בין אם קיימות אנטנות סלולאריות שלא ראינו את מקומן הפיזי קודם לכן, מחוץ לביתנו, על גגות, ברחוב ליד, מבעד למשרדים קרובים או אזור תעשייה פעיל.
בדיקה נוספת הינה חשובה לא פחות ומתמקדת בקרינה אלקטרומגנטית הנפלטת מרשת החשמל ויכולה להגיע אלינו מרשתות חשמל, קווי מתח נמוכים, גנרטורים, תיבות חשמל מסוכנות ולא ממוגנות הנמצאות בקרבת הבית. בבדיקה זו, אנו יכולים להצביע, לזהות את מקורות סכנה אלו. כמו כן, ביכולתנו למדוד את כמויות הקרינה הנפלטות מכל המכשירים האפשריים, להבין מהו טווח סיכון, מהי רמת קרינה מסוכנת ומהי רמת קרינה סבירה כזו אשר לא מסכנת את כל בני בתינו.

איך מתגוננים?
ביכולתנו לספק לאחר שלב הבדיקה, ייעוץ מתאים לצורך הבנת רמת הקרינה האלקטרומגנטית וכך גם להבין כיצד יש להיערך בהתאם על מנת לגונן ולמגן מהשפעות של קרינה זו.  יצירה של חיפויים מתאימים, כיסויים נכונים ושכבות מגן מתאימות, יכולות למגן בקלות פתחים מחדרי שנאים, תיבות נתיכים ותיבות חשמל אשר יכולות לפלוט קרינה רבה. חומרי מיגון קיימים אלו, יכולים לספק פתרונות טובים ומתאימים אשר מורידים את הקרינה הנפלטת בקרבת בית המגורים, המשרד או הדירה אל הטווח המתאים והמומלץ על פי המשרד לאיכות הסביבה, זאת במטרה לשמור ולהגן על כל יושבי הבית.

לסיכום, חשוב לשמור עלינו ועל הסובבים אותנו גם מפני השפעות קרינה מסוכנות שאינן אנו רואים וחשופים אליהן בדרך נראית. השפעות אלו, מסוכנות, והשפעתן מוכחת כמזיקה לטווח ארוך.  לכן, עלינו לדעת מהן רמות הקרינה הקיימות בסביבתנו וכאשר הן ברמה שעלולה להזיק לנו, אזי גם לפנות למומחים אמיתיים במטרה שיסייעו לנו ביצירת פתרונות הגנה ומיגון טובים. התקשרו אלינו עוד היום להזמנת בדיקה קרינה אלקטרומגנטית – לשקט הנפשי שלכם, לבריאות המשפחה שלכם.

 

ליצירת קשר ומידע נוסף

callus23