בדיקת קרינה בבית

הבית הוא המקום בו אנו מבלים זמן ניכר מהיום. הוא המקום בו מתאספים בני המשפחה בערב, המקום בו מתארגנים לארוחת בוקר, ישנים וחיים. יחד עם זאת, הבית הוא לא רק בני המשפחה השוהים בו אלא גם מכשירי החשמל הרבים, קומות הבניין הנוספות, הגן שנמצא מעבר לכביש, עמודי החשמל של הרחוב ועוד ועוד...

כל האלמנטים הללו עלולים להשפיע על מידת החשיפה לקרינה בלתי מייננת, בתוך ביתכם. בדיקת קרינה ביתית, במובן זה, היא עניין בטיחותי והכרח המציאות.

אנחנו, בחברת 'Lagal', כאן כדי לוודא שביתכם הוא אכן מבצרכם.

מהי קרינה בלתי מייננת?

קרינה בלתי מייננת לא גורמת ליינון אטומים. כלומר, אין ביכולתה לשנות את הרכבם הכימי של אטומים ולכן, אינה יכולה לגרום לנזק מיידי בגוף. יחד עם זאת, היא יכולה לגרום לנזקים ארוכי טווח, וגם להגדיל את ההסתברות לחלות במחלות ממאירות.

האנטנות הסלולריות וכל מערכות החשמל של חברת החשמל שפזורות ברחבי המדינה נכללים בקטגוריה זו ועל כן הן נחשבות למסוכנות.

בדיקות קרינה בבית – מכסים את כל האפשרויות

כשאנחנו באים לבדוק את רמות הקרינה, אנו מתרכזים בשני מוקדים:

  • בדיקת קרינה ביתית מהרשת הסלולרית – ברחבי המדינה מוקמות מדי יום אנטנות סלולריות הממוקמות באופן נגלה או נסתר. אנחנו מבצעים בדיקות קרינה בתחום תדרי הרדיו בביתכם ובאזור מגוריכם.
  • בדיקת קרינה ביתית מרשת החשמל – רשת החשמל הארצית היא אחת ממקורות הקרינה הבלתי מייננת הגדולות ביותר. קווי מתח נמוכים, שנאים חשופים ואפיל ארונות חשמל עלולים להוות מקור לקרינה עבורם ועבור בני ביתכם.

המשרד להגנת הסביבה העניק לנו את ההסמכה הגבוהה ביותר לטובת בדיקות קרינה ביתיות הן בתחום תדרי הרדיו והן מרשת החשמל.

המומחים שלנו מגיעים עד אליכם ומצעים סריקה מדוקדקת של מקורות קרינה אפשריים בתוך הבית, ומחוצה לו. אתם מקבלים דו"ח מפורט ומקיף על רמות הקרינה בביתכם ובמקרה הצורך גם פתרונות קונקרטיים למיגון.

בדיקת קרינה לפני רכישת בית

הנכס שרכשתם נראה לכם מושלם? תחשבו שוב. ייתכן כי מתחת לדירה שלכם שוכן חדר טרנספורמציה או שאולי היא חולקת קיר משותף עם ארון חשמל המספק חשמל לכל הבניין.

אינכם בטוחים?

בדיקת קרינה ביתית לפני רכישת דירה או בית תבטיח כי לא רכשתם חתול בשק וכי הנכס מוגן, ראוי למגורים ואין סיכוי שערכו ירד עקב מקורות קרינה בלתי רצויים.

פנו אלינו, אנחנו כאן בשבילכם – 03-6776606

 

ליצירת קשר ומידע נוסף

callus23