מיגון קרינה

מיגון קרינה – לא לוקחים סיכונים

היכולת למגן אזור, חדר או בית שלם היא לא רק מדע מדויק אלא גם פונקציה של ניסיון וידע. אנחנו, בחברת  'Lagal', מחזיקים הן בידע והן בניסיון על מנת למגן בצורה מוצלחת כל מקום שבו ערכי השדה המגנטי חורגים מהמלצות המשרד להגנת הסביבה.


יוצאים מהשדה המגנטי

בני אדם יכולים להיחשף לעצמות מגוונות למדי של שדות מגנטיים בתדר הרשת של 50 Hz.   הערכים יכולים להגיע אף לעשרות רבות של מילי גאוס, וכל זאת מבלי שגוף האדם בכלל מרגיש בכך. מקורות פוטנציאליים לשדות אלה הם שנאים, קווי מתח, לוחות וארונות חשמל, וכמובן גם חדרי חשמל.  החשש לבריאות האדם נובעת מהשדה המגנטי, ולכן המיגון שלנו מטפל בקווי השטף של השדה המגנטי בכל המקומות בהם שוהים בני אדם.  המלצות המשרד להגנת הסביבה הם שרצוי שלא להיחשף לערכים הגבוהים מ 2 מילי גאוס (ממוצע ביממה).

img_1264


מיגון קרינה – שלב אחר שלב

תהליך המיגון עצמו מתבסס על הידע התיאורטי והיכולת המעשית של הממגנים לאתר את מקורות השדה מחד, ומאידך לבחור חומרי מיגון מתאימים. גם לאופן ההתקנה יש השפעה ישירה על יעילות המיגון. 
שילוב מאוזן וחכם של חומרי המיגון השונים מאפשר להוריד את רמת השדה המגנטי אל מתחת לספים המומלצים ע"י המשרד להגנת הסביבה.

img_1266


לא מתפשרים על מקצועיות!

אנחנו תמיד מקווים כי לאחר מיפוי  השדות המגנטיים, שנוכל לדווח שאין צורך  במיגון, אך יחד עם זאת, במקרה ובכל זאת יידרש המיגון , אנחנו ניתן לכם את הפתרון הכולל וגם הטוב ביותר.
זו זכותכם הלגיטימית לחיות בחלל שהוא נקי משדות מגנטיים הנפלטים בתדר רשת החשמל !!!

פנו אלינו לייעוץ עוד היום:

03-6776606

 

ליצירת קשר ומידע נוסף

callus23

או מלאו את הטופס הבא:

יש למלא את השדות הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
אימייל (*)
יש למלא כתובת מייל.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
הערות
(*) שדות חובה למילוי